(ВИДЕО) БОМБА НА АРТАН ГРУБИ НА ТЕЛМА: Очекувам чист датум, мислам дека дури ги надминавме очекувањата од ЕУ во секој аспект!

Објавено на 02.10.2019 во 17:02:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет