(ВИДЕО) Премиерот Заев ги отепа ВМРОВЦИТЕ во собрание: Радувајте се колеги, во предвечерието сме на историска одлука за почеток на преговорите со ЕУ

Објавено на 03.10.2019 во 18:16:50 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет