(ВИДЕО) ВЕТИНГОТ НА ВРАБОТЕНИТЕ ВО МВР ЌЕ ГО СЛЕДАТ ТРОЈЦА ПРАТЕНИЦИ ОД СОБРАНИЕТО, ПЛАНОТ ЗА ВЕТИНГ Е ИЗРАБОТЕН ВО СОРАБОТКА СО ПОЛИЦИСКИ СИНДИКАТ И АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА!

Објавено на 03.10.2019 во 18:55:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет