(ВИДЕО) Министерот Филипче ги замолче ВМРОНИТЕ: За 10% е зголемен капацитетот на медицински кадар во јавно-здравствените установи

Објавено на 03.10.2019 во 20:23:55 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет