(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ПОШЕГУВА ВО СОБРАНИЕ: Планот Б е да успее планот А т.е да постигнеме договор со Бугарија!

Објавено на 03.10.2019 во 20:53:11 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет