(ВИДЕО) БАJДЕН: Планирав да одам во пензија, но лудостите на Трамп ме натераа пак да се кандидирам за претседател и ќе победам!

Објавено на 03.10.2019 во 21:05:47 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија