(ВИДЕО) БУЧКОВСКИ: Во 2005-та му отидов дома во едно француско село на тогашниот комесар за проширување Оли Рен за да го убедувам ЕУ да ни даде кандидатски статус, сега му предлагам и на Заев да бара прием кај Макрон

Објавено на 03.10.2019 во 22:11:05 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет