(ВИДЕО) О БОЖЕ ГОСПОДЕ УШТЕ ЕДЕН ОД А1 СЕ ПРОДАДЕ НА ЃАВОЛОТ - БИШЕВАЦ: Време е ВМРО да се врати на власт за државата да тргне на прав пат?!?!?!

Објавено на 03.10.2019 во 22:45:31 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет