(ВИДЕО) НАЈЧЕВСКА: Требаше уште во раните 90-ти да постигнеме вакви договори со Грција и Бугарија, денеска ќе бевме како Словенија, немаше да бидеме вакви гревови како сега

Објавено на 03.10.2019 во 22:57:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет