(ВИДЕО) ХАХА, КАЈ ГИ НАОЃААТ ВО ВМРО ВАКВИ ГЕНИЈАЛЦИ - СРБОВ: Една партија се гледа колку е добра кога е во опозиција?!?!

Објавено на 05.10.2019 во 18:42:54 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет