(ВИДЕО) ЗАЕВ ЈА ИЗРАДУВА НАЦИЈАТА: Ја покачуваме минималната плата за 2000 денари, нудиме субвенција до фирмите за покачување на платите за 6000 денари, но како нација мора повеќе да работиме ако сакаме сите да бидеме задоволни од нашите приходи!

Објавено на 15.10.2019 во 13:17:37 часот | Македонија

* Реклами

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет