ЗАЕВ ЕКСПЛОДИРА НА ТВ 24, РЕШИЛ ДА ГО ПОСЛУША ФРЧКОВСКИ: Ќе правам ветинг на судиите па што сака нека биде, ова што се случува во судовите е невидена перверзија!

Објавено на 22.10.2019 во 23:49:23 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Секој ден некој судски процес од случаите на СЈО почнува од ново, па каде го има ова?!?! Со години се влечат процессите и се чека да застарат делата, ова ме предизвикува да правиме ветинг на судиите па што сака нека биде! И ќе правиме, ќе проверуваме кој колку знае право и кој колку имот има и како е стекнат!

Премиерот Заев на ТВ 24.

 

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет