(ВИДЕО) МАРИЧИЌ: ВМРО-вците се како мали деца, ќе направат некоја беља по дома и после го обвинуваат братчето за тоа, на пример тоа што сега сме заедно во пакет со Албанија е последица на тоа што ВМРО ДПМНЕ ги уназади нашите евро-интеграции и Албанија не стигна и сега ние сме биле криви?!?!

Објавено на 23.10.2019 во 09:06:35 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Како мали деца сте, ќе направите беља по дома па криво ви е братчето, тоа што сме со Албанија во пакет е последица на вашето владеење при што ја уназадивте земјата во ЕУ интеграциите па Албанија не стигна и сега ние сме криви за тоа?!

Бојан Маричиќ во Топ Тема распали по мунгосот Тимчо Муцунски.

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет