(ВИДЕО) НАЈДОБРИОТ ГОЛМАН НА СВЕТОТ, ЏИЏИ БУФОН ПРОГОВОРИ ЗА СВОЈАТА БИТКА СО ДЕПРЕСИЈАТА

Објавено на 06.11.2019 во 18:42:23 часот | Спорт

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да не ви се верува, најуспешниот голман на сите времиња, со лично богатство од над 200 милиона евра, познат во цел свет се мачи со депресија и смисла за животот?!?!

Чуден е животот, пола свет сонува да биде во негова кожа а тој едвај станува сабајле и одвај го тера денот...

 

 

loading...

 

Спорт

Македонија