СУГАРЕСКИ: Завршен е патот Јурумлери - Драчево, инвестиција од 1 милион евра!

Објавено на 25.11.2019 во 17:03:25 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет