МИЦКОВСКИ УПАТИ ОСТРА ЗАКАНА: Сите соработници на Заев и самиот Заев ќе завршат како Катица со качулката на глава!

Објавено на 27.11.2019 во 17:39:42 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Сакам да им упатам една порака на сите соработинци на Заев, нека ја имаат на ум фотката на Катица со качулката на глава, сите така ќе завршат!

Мицковски упати закана дека ако се врати на власт ќе апси се што мрда и ќе воведе прогон и диктатура!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет