Коузон Work & Travel 2020 USA Работна понуда на НЕДЕЛАТА: Courtyard by Marriott, Hyannis, Cape Cod

Објавено на 02.12.2019 во 20:33:07 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Нашите студенти го изгласаа Cape Cod како најдобар регион за прва студентска посета на Америка!

Ние се сложуваме со нив и денес ви го претставуваме Marriott Resort кој е дел од работните понуди за face to face интервјуата на Коузон!

ПРЕДНОСТИ НА ОВАА РАБОТНА ПОНУДА :

- На само час и половина од Boston
- Лоциран во најубавото и најголемото гратче на Cape
Cod - Hyannis
- Висока саатница и многу опции за втора работа
Lifeguard $11 на час
Maintenance worker $11 на час

✈️ Резервирајте си го вашето место во некоја од нашите канцеларии или контактирајте не на:
078 45 44 26 ; 078 45 44 13
[email protected]
[email protected]

 

 

loading...

 

Македонија

Свет