БОМБА НА САШО ОРДАНОВСКИ: МАКЕДОНСКАТА ЈАВНОСТ НЕ ЗНАЕ ДЕКА ОРЦЕ КАМЧЕВ МУ Е КУМ НА НАЈГОЛЕМИОТ БУГАРСКИ ОЛИГАРХ КОЈ НАЈВЕРОЈАТНО МУ ПОМОГНАЛ ДА ГИ НАМЕСТИ КАТИЦА И БОКИ!

Објавено на 03.12.2019 во 01:03:28 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Македонската јавност веројатно никогаш не чула за бугаринот Христо Ковачки. Но тој е бугарската верзија на Аркан, жена му е певаљчаката Десислава а самиот тежи прелу 1 милијарда евра и е газда на термоцентрали, банки, телевизии и си има своја политичка партија во Бугарија.

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Епа Орце Камчев му е кум и Сашо Ордановски смета дека токму тој Христо Ковачки сега е главна карика и главен играч кој му помогнал на Камчев да ги намести Катица и Боки кои наивно фатиле да го рекетираат.

Целата сторија на Цивил Медиа.

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет