(ВИДЕО) БОМБА НА ВИЛМА РУСКОВСКА - РЕШЕНА ДА ГИ ИСТРЕСЕ ОД ГАЌИ СИТЕ СУДИИ: ОЈО ќе поведе финансиска истрага за повеќе судии, нема да обелоденам засега имиња!

Објавено на 03.12.2019 во 15:00:07 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- ОЈО ќе поведе финансиска истрага за повеќе судии, нема сега да обелоденувам имиња.

Линк до нејзниниот прес, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет