ПЕНДАРОВСКИ ОТКРИ ШПИОНСКА ТАЈНА: Грција го чува екс шефот на ДБК, Грујоски поради свои шпионски интереси, смешни се приказните дека тој е кувар на некој остров

Објавено на 03.12.2019 во 22:32:53 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Секоја земја во која ќе пребега екс шеф на тајната служба ќе го чува и по никоја цена нема да го екстрадира, поради свои шпионски интереси, смешни се тезите дека Грујовски е кувар на некој остров...

Пендаровски откри една шпионска тајна на Тв 24.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет