ЦЕЛА БИТОЛА Е СО ЗАЕВ И СДСМ: Заев направи селфи со битолчани (фотогалерија од трибината)

Објавено на 07.12.2019 во 17:38:39 часот | Македонија

Заев направи селфи со битолчани (фотогалерија од трибината)

Фотографии на Горан Петровски 

zaev 1

zaev 3

zaev 2

zaev 5

zaev 6

zaev 8

zaev 9

zaev 10

zaev 19

zaev 15

radmila

zaev 12

zaev 11

zaev 17

zaev 18

 

 

loading...

 

Македонија

Свет