ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ОСТВАРИ СРЕДБА СО ПРЕСТАВНИЦИ НА БРАНИТЕЛИТЕ ОД 2001-ВА ГОДИНА

Објавено на 07.12.2019 во 22:20:11 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Позитивна и конструктивна работна средба на група бранители со премиерот Зоран Заев.

Генерал Стојанче Ангелов, фб пост

 

 

loading...

 

Македонија

Свет