(ВИДЕО) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: Герила акциите на ВМРО ала ПЕРСА нема да ги злоупотребиме па да сееме нов популизам, ќе ги игнорираме и ќе работиме најдобро што можеме!

Објавено на 07.12.2019 во 22:31:14 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет