БОМБА НА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: ИЗБРКАВ ОД РАБОТА МНОГУ ЛУЃЕ ПОРАДИ НЕРАБОТЕЊЕ, И ТОА ОД СИТЕ ПАРТИИ, ПАРТИСКАТА КНИШКА НЕ ГИ СПАСИ

Објавено на 07.12.2019 во 23:11:39 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Кај мене нема милост за неработење, избркав многу луѓе од работа и тоа од сите партии, мислеа дека партиските книшки ќе ги спасат, ама ништо од тоа, немам милост, барам работа!

Петре Шилегов на Канал 77.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет