ЕКСКЛУЗИВНО: ВИСТИНСКА ПАНИКА И ХАОС ВЛАДЕЕЛО ДЕНЕСКА ВО ДОМОТ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ ПО ОБЈАВУВАЊЕТО НА ДЕНЕШНИТЕ БОМБИ КОИ ОТКРИВААТ МНОГУ ПИКАНТЕРИИ ЗА НАЈБОГАТИОТ МАКЕДОНЕЦ

Објавено на 08.12.2019 во 00:04:55 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Од извори блиски до семејството Камчеви дознаваме дека денеска во нивниот дом се случувало вистинска драма!

Имено цел ден во неговиот дом врие од разни еxперти, аналитичари и новинари кои непрестано вршат меѓусебна размена на информации околу последните збиднувања, вршат анализа на објавените разговори на интернет при тоа разговораат и договарат стратегија за одбрана од евентуално други разговори кои се очекува да се појават.

Тензијата дополнително ја создаваат непрекинатите телефонски позиви како и сталните ненајавени гости кој доаѓаат во домот на Камчеви, загрижени дека можеби нивниот глас или нивното име ќе се најде во некоја од следните снимки.

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Загрижени биле угледни новинари но и лидери на партии кои глумеа лудило околу аферата РЕКЕТ но сега конечно ќе бидат разоткриени. Камчев бил шокиран што бил снимен од сите свои блиски кои ги сметал за пријатели, но не се надевал дека сите го снимале 24/7 и сега не знае од кого да се пази и кој му работи позади грб, владеело тотална параноја и психоза, не знаел на кого да му верува!!!

Ситуацијата е неподнослива за сите но најголема нервоза искажува Орце кој гласно размислувал да направи некоја глупост во смисла на бегство за да избега од судбината која му се смешка се повеќе - затвор на долги години и заплена на се што има стекнато со криминални активности!

Неговите пријатели кој го познаваат можат да потврдат а тоа и јас го слушнав од лице место дека ако Орце насети дека му се стега јамката ке му ја кидне преку ноќ и тоа веднаш и за тоа не му треба пасош, кој му е одземен.

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

За таа цел има разработено детален план со луге, возила и мапа по која би се движел по кој црн пат и првата дестинација би била Косово а крајна дестинација некој остров на Карибите кој нема договор за екстрадиција со Северна Македонија.

Затоа ви пишувам и апелирам да алармирате кај Г-ѓа Вилма или Г-ѓа Лиле да го соберат човекот дур не му ја киднал некаде зошто и пилињата знаат дека крајот му се ближи.

Позз, анонимен читател.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет