АЛО ОЈО, ВИЛМА, ЗОШТО СПИЕТЕ, ГИ СЛУШНАВТЕ ЛИ СНИМКИТЕ КОИ ПРОТЕКОА СО ОРЦЕ КАМЧЕВ, БОГАТ КРИМИНАЛЕЦ НА КОЈ МУ СЕ ЗАКАНУВА РОБИЈА СЕ ЗАКАНУВА ДЕКА ЌЕ ГИ УБИЕ ДЕЦАТА НА ПРЕМИЕРОТ?!?!

Објавено на 08.12.2019 во 18:58:19 часот | Македонија

Заканите кои Орце Камчев ги праќал кон Заеви дека ќе им ги убие децата ако не го заштитат, тоа нели е кривично дело?!?!

Семејствата на Заеви нели треба сега да се исплашени после овие закани направени во присуство на луѓе блиски до Заеви?!

Овие закани нели се уцена?! Ова нели е казниво или на Орце се му е дозволено?!?!

ЗОШТО ОЈО СПИЕ?!?! Или и тие се уплашија од Орце Камчев на кој се му се може?!

ДО КОГА ОЈО И СУДОВИТЕ ЌЕ СЕ ПЛАШАТ ОД МАФИЈАТА ИЛИ ЌЕ СЕДАТ ВО СКУТОТ НА МАФИЈАТА?!?!?!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет