(ВИДЕО) ПУТИН ВО ИНТЕРВЈУ ЗА ФИНЕНШЛ ТАЈМС: Светот после студената војна стана хаотичен и без правила на игра

Објавено на 09.12.2019 во 21:23:20 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

 

Свет

Македонија