(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ, ЈА ПОПРАВА ДЕСКОВСКА: ПРОЧИСТУВАЊЕ НА СУДСТВОТО ЌЕ ИМА ПРЕД ИЗБОРИ!!!

Објавено на 12.12.2019 во 16:06:40 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Премиерот Зоран Заев во интервју за Нова ТВ зборува за состојбите во правосудниот систем и проблемите кои правдата ја прават се уште недостижна за граѓаните. Интегралното интервју со премиерот Зоран Заев ќе може да го видите на портал Нова ТВ во недела на пладне

 

 

loading...

 

Македонија

Свет