(ВИДЕО) НЕМА ПОЛУД НАРОД ОД ИНДИЈЦИТЕ И ПАКИСТАНЦИТЕ: Стотици адвокати нападнаа болница во Пакистан поради изјава на лекар, тројца пациенти умреа за време на нападот!

Објавено на 13.12.2019 во 02:16:02 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

 

Свет

Македонија