МОЖНО Е КАЦАРСКА ДА Е ПОГЛУПА ИЛИ ПОКОРУМПИРАНА И ОД КАТИЦА: Можеби некој сакаше да го намести Камчев?!?!?!?!?!

Објавено на 14.12.2019 во 00:12:26 часот | Македонија

Судијката Добрила Кацарска во вечерашното интервју на телевизија Алсат рече дека доколку Орце Камчев и кажел дека му бараат пари, таа ќе го советувала да не дава. Вели дека можеби и некој сакал да го намести Камчев дека нуди мито.

-Ако ми кажеа дека му бараат пари, јас ќе го советував да не дава. Од друга страна, можеби и некој сакаше да го намести и да рече дека тој нуди парични средства. Треба да им бидам благодарна што не ме вмешаа. А, факт е дека јас бев постојано со неговата сестра и мајка додека беше во притвор, вели Кацарска.

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет