KOUZON WORK AND TRAVEL 2020: ИНТЕРВЈУ СО BIG KAHUNA'S WATERPARK-DESTIN, FL

Објавено на 14.12.2019 во 13:05:19 часот | Македонија

ПОЧИТУВАНИ СТУДЕНТИ, НА ВАШЕ БАРАЊЕ КОУЗОН ОРГАНИЗИРА ИНТЕРВЈУ СО ЕДЕН ОД НАЈБАРАНИТЕ РАБОТОДАВЦИBIGKAHUNA'S WATERPARKЛОЦИРАН ВО DESTIN, FLORIDA.

Destin e една од најпопуларните летни дестинации која секоја година привлекува голем број на туристи. Лоциран во Мексиканскиот Залив,Destin е познат по прекрасните плажи и рестораните со морска храна. Ова мало градче секоја година го посетуваат преку 4 милиони посетители.🏖🐬☀️

Big Kahuna's Waterparkе познат воден парк во кој секоја година се вработуваат голем број на студенти од целиот свет.🎡🎢🎠

Што ви нуди работодавецот?

- РАБОТНА ПОЗИЦИЈА LIFEGUARDS🏊🏼‍♂️
- ОБЕЗБЕДЕНО СМЕСТУВАЊЕ 🏠
- БОНУС НА КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА🎁💰
- БЕСПЛАТНИ ВЛЕЗНИЦИ ЗА ПАРКОТ

Забавата во ова место е загарантирано!🤹‍♀️

Доколку сакате да го поминете летото на Флорида, да стекнете нови пријатели и ново работно искуство во забавна средина, тогаш ова е совршена понуда за вас.

За подетални информации и пријавувања слободно контактирајте не на [email protected] или на 078454426.

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет