(ВИДЕО) Заев во официјална посета на Прага: Пријателството меѓу Северна Македонија и Чешка ќе го зајакнеме во економијата, особено со интензивирање на инвестициската соработка

Објавено на 18.12.2019 во 23:15:42 часот | Македонија

* реклами  -----------------------------------------------------------------------------------------

    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет