(ВИДЕО) БОМБА НА ЉУПЧО ЗИКОВ: Мора да имаме ветинг, без чесни судии не може економијата да оди напред затоа што има правна несигурност, капиталот бега од земји каде нема правна несигурност!

Објавено на 19.12.2019 во 13:33:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет