(ВИДЕО) ПА ДАЛИ Е ОВА МОЖНО: Васко Ефтов со години не плашеше со Косово, сега не плаши дека Србија ќе ја окопурала Македонија?!?!

Објавено на 22.12.2019 во 23:01:50 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет