ПО ПОВОД КАТОЛИЧКИ БОЖИЌ, ДРЖАВНИОТ ВРВ ДЕНЕСКА НА БОЖИЌНА ЛИТУРГИЈА ВО КАТОЛИЧКАТА ЦРКВА СВЕТО СРЦЕ ИСУСОВО

Објавено на 25.12.2019 во 09:02:10 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет