(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО МИЦКОВСКИ ПРЕДЛОЖИЛ ВОЕНО ЛИЦЕ ЗА ШЕФ НА МВР, МИЛЕНКО ОБЈАСНУВА: Ако ВМРО победи следува ВОЕНА ХУНТА која од СДСМОВЦИТЕ ќе направи сапун!

Објавено на 30.12.2019 во 09:59:47 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
 
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет