Радмила Шеќеринска честиташе Нова Година со фамилијарно фото: Среќна 2020 година! Секој ден да наликува на денешниот: здравје, љубов и среќа!

Објавено на 02.01.2020 во 09:17:15 часот | Македонија

Среќна 2020 година! Секој ден да наликува на денешниот: здравје, љубов и среќа!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет