KOUZON WORK & TRAVEL AMERICA 2️0️2️0️ Попуст од 50% на апликација за група (4️+ студенти) СРЕЌНА НОВА 2020 ГОДИНА

Објавено на 02.01.2020 во 20:35:49 часот | Македонија

Почитувани Студенти

 По повод најубавиот месец кој е полн со празнична магија, месец каде што започнува новата година, исполнет со нови почетоци и нови предизвици, КОУЗОН ви овозможува неверојатен попуст од 50% на апликација за група од 4️ студенти и повеќе во периодот од 10.01.2020 до 30.01.2020  🎆

 Доколку заедно со друштвото сеуште се мислите каде и како да го поминете летото кое доаѓа во новата година, сте редовни студенти и имате желба да ја посетите 🇺🇸Америка🇺🇸 - НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ЕДИНСТВЕНАТА МОЖНОСТ ДА АПЛИЦИРАТЕ ЗАЕДНО КАКО ГРУПА И ДА ДОБИЕТЕ НЕВЕРОЈАТЕН ПОПУСТ ОД 50% ЗА АПЛИКАЦИЈА  🧑‍🤝‍🧑👫 🎆

Се што треба да направите е да не посетите во некоја од нашите канцеларии и да ни дозволите да ви помогнеме да одберете некоја фантастична работна понуда и локација каде што ќе можете вие и вашето друштво да го поминете вашето лето од соништата 

Доколку имате прашања или барања до нас , слободно контактирајте не на [email protected] или на
👉 078 45 44 26

 

 

loading...

 

Македонија

Свет