(ВИДЕО) ЧОМОВСКИ ГО ЗАТЕПА ЈАНУШЕВ: Вие влеговте во влада за избори да спроведете или за да водите политичка војна до истребување?!

Објавено на 09.01.2020 во 21:24:00 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет