АКО МИСЛЕВТЕ ДЕКА ВМРО ДПМНЕ Е РЕФОРМИРАНО, ГАДНО СЕ ЛАЖЕТЕ: Мицко во Охрид се дружеше со тешки криминалци и апаши

Објавено на 19.01.2020 во 16:37:47 часот | Македонија

Ненад Ѓоргоски осуден за малверзации во ЕВН на 3 години затвор заокружен со црвено

Ѓуро е со плаво кругче, тој е со кривична пријава која е поднесена за фалсификување диплома со цел да се вработи во Основен Суд Охрид со фалсификат диплома

 

 

loading...

 

Македонија

Свет