(ВИДЕО) БОМБА НА ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: ТЕХНИЧКИОТ МИНИСТЕР НАЌЕ ЧУЛЕВ Е ЧОВЕК ОД ДОВЕРБА НА ПОРАНЕШНИОТ РЕЖИМ, ВМЕШАН ВО СИТЕ ПОДЗЕМНИ ПОЛИЦИСКИ И ШПИОНСКИ ОПЕРАЦИИ НА ГРУЕВСКИ И МИЈАЛКОВ!!!

Објавено на 20.01.2020 во 17:17:05 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет