ШОКАНТНО ИНФО ОД ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: ПОВЕЌЕТО НОВИ ТЕХНИЧКИ НАЧАЛНИЦИ ВО ПОЛИЦИЈАТА СЕ ЕКС БОДИГАРДИ НА ГРУЕВСКИ!

Објавено на 20.01.2020 во 17:41:11 часот | Македонија

- Повеќето нови технички началници во полицијата се екс бодигарди на Груевски, еден е екс бодигард на Мицковски. Со ова ВМРО ќе се обиде да ја контролира полицијата од Будимпешта и делумно од белата палата на ВМРО! Стравувам дека спремаат нешто налик на 27-ми април, ама нема да им успее!

Генерал Ангелов на Утрински Брифинг на Слободна ТВ.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет