Премиерот Спасовски по повод Водици во Кочани: Да ја обновиме и зајакнеме духовната зрелост и смирено и со љубов да си посакаме добра волја за совладување на сите предизвици

Објавено на 20.01.2020 во 18:02:31 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет