(ВИДЕО): Хорор во зграда во Аеродром, двајца станари, браќа со нарушено ментално здравје тероризираат цела зграда!

Објавено на 20.01.2020 во 21:33:44 часот | Македонија

Станарите зградата на улицата „Коста Новаковиќ“ во населбата Аеродром , со години живеат во страв бидејќи се изложени на секојдневно тероризирање од непресметливото однесување на двајцата 29-годишни близнаци кои живеат во еден од становите, пренесува „А1он“.

Палење, поплави, кршење, насилно влегување во туѓи станови, демолирање на заедничкиот влез, агресија и сексуални закани кон жените во зградата, се само дел од секојдневните сцени што ги приредуваат браќата.

Целата вест прочитајте ја на А1он.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет