РАДМИЛА ГИ ИЗРАДУВА ВОЈНИЦИТЕ: Од 1 март дополнителни 7 000 денари за сите припадници на Армијатa!

Објавено на 21.01.2020 во 22:10:30 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет