ОВА ВИДЕО Е ВЕСТ НА ДЕНОТ: Францускиот претседател им се развика на израелските полицајци во Ерусалим

Објавено на 22.01.2020 во 20:17:36 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија