(ВИДЕО) Човекот што беше година и пол технички премиер вели дека не ни треба техничка влада? Па, ако не ви треба „Пржинска влада“, што мајка барате во неа?

Објавено на 23.01.2020 во 21:19:31 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет