НЕ СЕ ПРЕДАВА И ПОНАТАМУ ЛИДЕР НА НСДП: ТИТО ПЕТКОВСКИ СЛАВИ 75-ТИ РОДЕНДЕН!

Објавено на 23.01.2020 во 22:58:42 часот | Македонија

Честитки од Мактел.мк, да си жив и здрав до 100 и јаче!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет