ВМРО ДПМНЕ НАПРАВИ КАРДИНАЛНА ГРЕШКА КОЈА СКАПО ЌЕ ЈА ПЛАТИ: Го ослободи Заев од премиерските должности за да ја ора земјата на долж и попреко!

Објавено на 24.01.2020 во 10:34:35 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет