БОМБА НА ЗОРАН БОЖИНОВСКИ: МИЈАЛКОВ УСПЕА СО МАФИЈАШКИ ФИНТИ ДА ЈА ВРБУВА НАТАША САВОВА ДА РАБОТИ ЗА ВМРО ДПМНЕ УШТЕ ОДАМНА!

Објавено на 27.01.2020 во 19:06:19 часот | Македонија

Зоран Буревесник има интересна теза за тоа како ВМРО ДПМНЕ успеа да ја најми Наташа Савова да работи за нив.

За тоа прочитајте на фб страната на Буревесник.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет